Waar wil je over 5 jaar zijn? Wat past wel en niet? Onze betrokkenheid helpt je verder.
Marc du Prie
Senior Consultant
Marc du Prie

Contact 

Ons team

Hoofdkantoor Bruins BV

Hoofdstraat 275

2171 BE Sassenheim

Tel: 0252 - 240 040

Fax: 0252 - 217 714

KvK Leiden nr: 28042627

BTW nr: NL0076 95809 B01

 

Klik hier voor de routebeschrijvingen

 

 

Ons team

Rob Bruins  

Rob Bruins
Directeur

06 51 396 718
rob@bruins.nl

 

 

 

 

Marc du Prie  

Marc du Prie
Senior consultant

06 53 449 758
marc@bruins.nl

 

 

 

 

Richard van de Merwe  

Richard van de Merwe
Senior consultant

06 10 375 616
richard@bruins.nl

 

 

 

 

Lianne Broos  

Lianne Broos
Consultant

06 38 761 506
lianne@bruins.nl

 

 

 

 

Patricia van Leeuwen  

Patricia van Leeuwen
Talentadviseur / Financiële Administratie

0252 240040
patricia@bruins.nl

 

 

 

 

Anneke van Dijk  

Anneke van Dijk
Talentadviseur

06 22 975 141
anneke@bruins.nl

 
 
 

Reactieformulier

Wij vragen u de volgende gegevens in te vullen om zo adequaat mogelijk contact met u te kunnen zoeken.


 
 
 
 
Ik wil graag meer informatie over:




 

 
foto team Bruins

Zoeken